Raspandacul

Forum

20.Septembrie.2017, 07:37:00 pm *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie sa te autentifici sau sa iti creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit mailul care contine codul de activare al contului?

Autentifica-te cu numele de utilizator, parola si precizeaza durata sesiunii.
Noutati: Forumul este deschis, toată lumea este invitată să participe

Pagina principala   Ajutor Cauta Calendar Autentificare Creeaza un cont  

Pagini: [1]
  Imprima  
Autor Subiect: Prietenie intre o femeie si un barbat  (Citit de 9961 ori)
Raspandacul
Administrator
Full Member

Lucian Velea

Vezi Profilul Adresa de mail
« : 23.Ianuarie.2006, 06:49:00 pm »

Am purtat mai demult o discutie pe tema asta cu cineva (daca-mi amintesc bine, discutia a plecat de la cartea "Barbatii Sunt de pe Marte, Femeile Sunt de pe Venus "). Mi-am amintit si am zis sa va intreb si pe voi: credeti ca poate exista prietenie intre o femeie si un barbat de varste apropiate fara nici cel mai mic sentiment erotic?
Memorat
rayro
Newbie
*

« Raspunde #1 : 25.Ianuarie.2006, 10:12:48 am »

NU. Poate la nivel constient niciunul nu-si doreste asa ceva dar de multe ori lucrurile se intampla pur si simplu.
Iar cand e vorba de o relatie-femeie barbat este de la sine inteles ca foarte greu te poti opune naturii.
Altii au hotarat asta, nu oamenii.  Wink
Memorat
Isha
Newbie
*

« Raspunde #2 : 19.Februarie.2006, 11:06:38 am »

DA!
Poate exista,o spun din proprie experienta......fara nici cea mai mica atractie.
Mai mult,cred ca prietenia dintre un barbat si o femeie poate fi mult mai solida si mai adinca decit prietenia dintre femei.....
Memorat
Axel
Newbie
*

« Raspunde #3 : 09.August.2007, 12:13:03 am »

Categoric exista! ... iar cei care sunt de parere ca nu, ar trebui sa se mai gandeasca, pentru ca ei nu vad lumea si relatiile inter-umane decat din perspectiva sexuala.
      Pot exista relatii foarte frumoase, trainice, sincere intre un barbat si o femeie. Uneori se intampla sa nu se inteleaga persoane de acelasi sex, atunci ce cauza mai exista?.... sau vin de pe planete diferite?  Grin  Huh
Memorat
marianadin
Newbie
*

« Raspunde #4 : 17.Noiembrie.2007, 12:29:50 pm »

Exista. evident!... pana in momentul cand unul dintre cei doi confunda afectiunea cu iubirea... atunci nefericirea vine sa-i spele celui aflat in confuzie, obrazul cu lacrimi...
Memorat
Pagini: [1]
  Imprima  

Mergi la: